معماران جوان

اخرین به روز رسانی : 1400-07-11

پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 200

(2 رتبه بندی)
15 دانشجو
پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 200

بررسی اجمالی

معرفی پنل طلایی ویژه داوطلبین آزمون نظارت و اجرا معماری

قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری، راه و روش مخصوصی داره. اینکه بدونید هر کتاب به چه شکلی مطالعه گردد، کدام بندهای مقررات ملی ساختمان مهم است و کدام بندها تعداد سوال بیشتری را در آزمون به خود اختصاص می دهد، همچنین مدت زمان لازم برای تست زنی و افزایش سرعت تست زنی، از جمله نکات از هزاران نکته ای است که می بایست یک داوطلب آزمون نظام مهندسی آگاه باشد.

در دوره های غیرحضوری معماران جوان، اساتید در خدمتتون هستند تا روش ها و متدهای موفقیت در این آزمون ها را در اختیار شما قرار دهند. این پروسه سالهاست که مورد ارزیابی قرار گرفته است و داوطلبی اگر تمام و کمال این روش ها را به کار گیرد می‌تواند به راحتی در آزمون های مربوطه نتیجه بسیار مطلوبی یعنی قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری را کسب نماید.

پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری، دارای 46 جلسه می باشد که مدت زمان 23 هفته را به خود اختصاص میدهد. در این پنل علاوه بر 160 ساعت آموزش مباحث مقررات ملی، کتاب جوش، کتاب قانون، نشریه 55، آیین نامه 2800، شامل آزمون های مرحله ای و آزمون های جامع نیز می باشد که به داوطلب کمک میکند در حین مطالعه خود را مورد ارزیابی قرار دهد و با دریافت کارنامه های هر آزمون، تسلط خود را به هر مبحث مورد سنجش قرار دهد. از دیگر خدمات این دوره پشتیبانی فردی خارج از تایم کلاسی است تا مسیر مطالعاتی شما را توسط مشاورین بررسی گردد. در دوره آموزشی اساتید با استفاده از دستیار آزمون، فهرست آموزشیف بودجه بندی هر مبحث براساس آزمون های ادوار گذشته و خدمات جانبی دیگر مدیریت تست زنی و تسلط هر چه راحت تر هر مبحث را برای شما فراهم می نمایند.

ظرفیت این دوره بسیار محدود است و تنها یک کد کلاسی در هر دوره آموزشی در معماران جوان برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که برای راحتی هنرجویان عزیز، بعد از برگزاری هر جلسه، در صورت مرور مجدد ، فیلم آن جلسه به مدت 1 ماه بر روی سرور کلاسی در اختیار هنرجویان قرار میگیرد.

برنامه کلاسی پنل طلایی را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

برنامه کلاسی پنل طلایی

این برنامه موقت است و در صورتی رخداد اتفاقات غیر پیش بینی همچون قطعی سرور ، به کاربران اطلاع رسانی میگردد.

راهنمای نصب نرم افزارهای پیش نیاز و نحوه ورود به دوره های غیرحضوری

لینک ورود به جلسات زنده

برای ورود به کلیه جلسات کلاسی که به صورت زنده برگزار می گردد، کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به جلسات زنده، کدملی است. (توجه کنید اگر کدملی شما با 0 شروع میشود نام کاربری و رمز را بدون صفر یا صفرهای ابتدایی وارد کنید.)

پس از اتمام مراحل ثبت نام در سایت و واریز وجه حتما مدارک زیر را به شماره تلگرام 09387375276 ارسال نمایید.

1- تصویر فاکتور ثبت نام 2- ایمیل و نام کاربری 3- شماره تماسی که همیشه در دسترس باشد. 4- تصویر شناسنامه 5- تصویر کارت ملی 6-تصویر مدرک تحصیلی

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
16 نقد و بررسی
348 دانش آموز
36 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
2
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
2 رتبه بندی
 1. maryam.rahimian

  سلام . وقتتون بخیر باشه. خسته نباشید . خیلی خوب میشه اگه برامون یه کلاس آموزش روش های تست زنی برگزار کنید .اینطوری مهارت تست زنی رو تقویت کنیم . سپاسگزار

  • معماران جوان

   سلام خدمتتون چشم به موسسه انتقال میدم حتما

 2. Mohsen

  سلام شرکت در کلاس های معماران جوان رو به شدت پیشنهاد میکنم ، من خیلی راضیم از روند تدریس و آموزش و همچنین آزمون های میان دوره ای ممنونم از تیم حرفه ایتون
  تنها چیزی که نیازش برا ما آزمون اولیا خیلی احساس میشه کلاس آموزش تست زنیه

  • معماران جوان

   سلام ممنون از حسن نظرتون چشم حتما موسسه بررسی میکنه

یک بررسی اضافه کنید