معماران جوان

اخرین به روز رسانی : 1400-11-25

پنل الماس آمادگی در آزمون طراحی معماری کد 100

9 دانشجو
پنل الماس آمادگی در آزمون طراحی معماری کد 100

بررسی اجمالی

معرفی پنل الماس ویژه داوطلبین آزمون طراحی معماری

دغدغه داوطلبین آزمون طراحی نظام مهندسی اینه که قبولی در این آزمون امکان ناپذیر است. آزمون طراحی معماری یک آزمون نقشه کشی است براساس نظرات یک طراح سوال در نقش کارفرما. داوطلبین آزمون طراحی معماری باید براساس ضوابط بهترین طراحی را در پاسخ به درخواست های کارفرما ارائه بدهند. یادگیری ضوابط همیشه با توجه به اینکه از منابع نسبتا مشخصی برخوردار است گامی است که اکثریت معماران می توانند به تسلط لازم برسند. اما مهمترین قسمتی که ضعف اکثریت مردودی هاست، عدم آگاهی به دیدگاه مصححین و سلایق آن هاست. در دوره های معماران جوان اصلی ترین بررسی ها و آموزش های آگاه سازی هنرجویان به این مسئله است تا در جلسه آزمون با توجه به این نکات طراحی خود را انجام دهند و بتوانند نتیجه مطلوبی کسب کنند.

پنل نقره‌ای ویژه آمادگی در آزمون طراحی معماری نظام مهندسی شامل سرفصل هایی است که در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

15 ساعت آموزش ضوابط تئوری شامل: ضوابط پارکینگ، راه پله، آسانسور، جک، رمپ، پاسیو، ضوابط مسکونی که هر یک به صورت جزئی آموزش داده می شود.

5 ساعت پروسه حل آزمون: شامل آموزش گام های طراحی تا داوطلب در حوزه آزمون سردرگم نباشد که باید از کدام قسمت شروع به طراحی کند.

1 ساعت مدیریت زمان در آزمون: مهمترین نکته ای که بیشتر داوطلبین آزمون به آن اشاره میکنند اینه که سرعت ترسیم دست پایینی داریم و نمیتوانیم در بازه زمان آزمون کلیه شیت ها را کامل به اتمام برسانیم که معماران جوان با شما تمرین خواهند کرد.

9 ساعت آموزش الزامات ترسیم فنی: حاوی ترسیمات انواع پلان های

15 ساعت آنالیز آزمون های سالهای گذشته:  از اصلی ترین نکاتی که هر داوطلب در زمان تمرین برای آمادگی در آزمون نظام مهندسی باید به آن توجه کنه اینه که نکات تمامی آزمونهای سالهای گذشته بسیار مهم است و باید به تمام سوالات ادوار گذشته اشرافیت کامل داشته باشد. در دوره تمام آزمون ها ریز به ریز آموزش داده می شود.

48 ساعت کرکسیون و بررسی پاسخنامه هنرجویان: اینکه بدونی طرح ها و اتودهایی که ارائه میدی چند درصد به نظر و سلیقه طراحان و مصححین آزمون نزدیک میتونه تو رو در قبولی صدها قدم جلو بیاندازه.

2 ساعت آموزش ستونگذاری و شکست سازه ای: ضعف اکثر داوطلبین سازه و عدم دید اجرایی به نکات سازه ای است که معماران جوان به صورت کاملا حرفه ای  به این قسمت می پردازد.

برگزاری آزمون های شبیه سازی: علاوه بر بررسی آزمون های ادوار گذشته، با ارائه 5 نمونه سوال با دیدگاه های مختلف می تواند تمرین نکاتی باشه که در آزمون های گذشته به آن اشاره نشده و پیش بینی میشه که ممکن است در آزمون های آتی با آن مواجه بشیم.

اعتبار مشاهده فیلم هر جلسه از کلاس به صورت آفلاین: در پنل نطلایی می بایست تمامی هنرجویان در کلیه جلسات حضور مستمر داشته باشند لکن اگر به دلایلی نیاز به مشاهده مجدد فیلم کلاسی بودند می توانند به راحتی با رجوع به سایت معماران جوان به جلسات قبلی دسترسی پیدا کنند. فیلم هر جلسه تا زمان آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار دارد.

ارزش دوره چهل میلیون تومان است که با توجه به شرایط اقتصادی این شهریه به پانزده میلیون تومان پرداخت نقدی کاهش می یابد . داوطلبینی که تمایل به پرداخت اقساط دارند می بایست به شماره تلگرام موسسه پیام دهد و درخواست خود را اعلام نمایند.

شهریه دوره در صورت پرداخت قسطی16 میلیون تومان است که شرایط پرداختی آن واریز 50 درصد به صورت نقد و مابقی ارسال چک فرهنگی به آدرس پستی معماران جوان است . تاریخ وصول چک اول آذر 1400 می باشد.

برنامه کلاسی پنل الماس

توجه کنید این برنامه موقت بوده و براساس شرایط سرور و قطعی برقی و اتفاقات پیش بینی نشده امکان تغییر وجود خواهد داشت.

راهنمای نصب نرم افزارهای پیش نیاز و نحوه ورود به دوره های غیرحضوری

لینک ورود به جلسات زنده

برای ورود به کلیه جلسات کلاسی که به صورت زنده برگزار می گردد، کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به جلسات زنده، کدملی است. (توجه کنید اگر کدملی شما با 0 شروع میشود نام کاربری و رمز را بدون صفر یا صفرهای ابتدایی وارد کنید.)

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
16 نقد و بررسی
296 دانش آموز
32 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
1
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
  1. atena

    ممنون از زحماتتون..همه چی خیلی عالی و منظم پیش میره و تشکر ازینکه فیلم های دوره طلایی رو هم در اختیار ما قرار دادین…سپاس فراوان

    • معماران جوان

      خداروشکر انشالله که تا پایان هم به همین شکل باشه

یک بررسی اضافه کنید