معماران جوان

اخرین به روز رسانی : 1401-02-26

پنل نقره ای آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 203

47 دانشجو
پنل نقره ای آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 203

بررسی اجمالی

معرفی پنل نقره ای ویژه داوطلبین آزمون نظارت و اجرا معماری

قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری، راه و روش مخصوصی داره. اینکه بدونید هر کتاب به چه شکلی مطالعه گردد، کدام بندهای مقررات ملی ساختمان مهم است و کدام بندها تعداد سوال بیشتری را در آزمون به خود اختصاص می دهد، همچنین مدت زمان لازم برای تست زنی و افزایش سرعت تست زنی، از جمله نکات از هزاران نکته ای است که می بایست یک داوطلب آزمون نظام مهندسی آگاه باشد. در دوره های غیرحضوری معماران جوان، اساتید در خدمتتون هستند تا روش ها و متدهای موفقیت در این آزمون ها را در اختیار شما قرار دهند. این پروسه سالهاست که مورد ارزیابی قرار گرفته است و داوطلبی اگر تمام و کمال این روش ها را به کار گیرد می‌تواند به راحتی در آزمون های مربوطه نتیجه بسیار مطلوبی یعنی قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری را کسب نماید. پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری، دارای 46 جلسه می باشد که مدت زمان 23 هفته را به خود اختصاص میدهد. در این پنل علاوه بر 160 ساعت آموزش مباحث مقررات ملی، کتاب جوش، کتاب قانون، نشریه 55، آیین نامه 2800،  اساتید با استفاده از دستیار آزمون، فهرست آموزشی، بودجه بندی هر مبحث براساس آزمون های ادوار گذشته و خدمات جانبی دیگر مدیریت تست زنی و تسلط هر چه راحت تر هر مبحث را برای شما فراهم می نمایند. لازم به ذکر است که برای راحتی هنرجویان عزیز، بعد از برگزاری هر جلسه، در صورت مرور مجدد ، فیلم آن جلسه به مدت 1 هفته بر روی سرور کلاسی در اختیار هنرجویان قرار میگیرد. برنامه کلاسی پنل نقره ای را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید. سیلابس پنل نقره ای آکادمی معماران جوان لازم به ذکر است این برنامه فطعی نیست و براساس تاریخ آزمون و به صلاحدید موسسه امکان تغییر وجود دارد.

برنامه کلاسی پنل نقره ای

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

راهنمای نصب نرم افزارهای پیش نیاز و نحوه ورود به دوره های غیرحضوری

لینک ورود به جلسات زنده

برای ورود به کلیه جلسات کلاسی که به صورت زنده برگزار می گردد، کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به جلسات زنده، کدملی است. (توجه کنید اگر کدملی شما با 0 شروع میشود نام کاربری و رمز را بدون صفر یا صفرهای ابتدایی وارد کنید.)

پس از اتمام مراحل ثبت نام در سایت و واریز وجه حتما مدارک زیر را به شماره تلگرام 09387375276 ارسال نمایید.

1- تصویر فاکتور ثبت نام 2- ایمیل و نام کاربری 3- شماره تماسی که همیشه در دسترس باشد. 4- تصویر شناسنامه 5- تصویر کارت ملی 6-تصویر مدرک تحصیلی

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
16 نقد و بررسی
348 دانش آموز
36 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “پنل نقره ای آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 203” دیدگاه خود را می نویسید!