معماران جوان

اخرین به روز رسانی : 1400-10-09

پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 201

15 دانشجو
پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 201

بررسی اجمالی

معرفی پنل طلایی ویژه داوطلبین آزمون نظارت و اجرا معماری

قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری، راه و روش مخصوصی داره. اینکه بدونید هر کتاب به چه شکلی مطالعه گردد، کدام بندهای مقررات ملی ساختمان مهم است و کدام بندها تعداد سوال بیشتری را در آزمون به خود اختصاص می دهد، همچنین مدت زمان لازم برای تست زنی و افزایش سرعت تست زنی، از جمله نکات از هزاران نکته ای است که می بایست یک داوطلب آزمون نظام مهندسی آگاه باشد.

در دوره های غیرحضوری معماران جوان، اساتید در خدمتتون هستند تا روش ها و متدهای موفقیت در این آزمون ها را در اختیار شما قرار دهند. این پروسه سالهاست که مورد ارزیابی قرار گرفته است و داوطلبی اگر تمام و کمال این روش ها را به کار گیرد می‌تواند به راحتی در آزمون های مربوطه نتیجه بسیار مطلوبی یعنی قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری را کسب نماید.

پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری، دارای 26جلسه می باشد که مدت زمان 9 هفته را به خود اختصاص میدهد. در این پنل علاوه بر 108 ساعت آموزش مباحث 3-4-5-6-7–8-12-14-15-16-17-18-19-20-21- شامل آزمون های مرحله ای و آزمون های جامع نیز می باشد که به داوطلب کمک میکند در حین مطالعه خود را مورد ارزیابی قرار دهد و با دریافت کارنامه های هر آزمون، تسلط خود را به هر مبحث مورد سنجش قرار دهد. از دیگر خدمات این دوره پشتیبانی فردی خارج از تایم کلاسی است تا مسیر مطالعاتی شما را توسط مشاورین بررسی گردد. در دوره آموزشی اساتید با استفاده از دستیار آزمون، فهرست آموزشیف بودجه بندی هر مبحث براساس آزمون های ادوار گذشته و خدمات جانبی دیگر مدیریت تست زنی و تسلط هر چه راحت تر هر مبحث را برای شما فراهم می نمایند.

ظرفیت این دوره بسیار محدود است و تنها یک کد کلاسی در هر دوره آموزشی در معماران جوان برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که برای راحتی هنرجویان عزیز، بعد از برگزاری هر جلسه، در صورت مرور مجدد ، فیلم آن جلسه تا روز آزمون بر روی سرور کلاسی در اختیار هنرجویان قرار میگیرد.

برنامه کلاسی پنل طلایی را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید. لازم به ذکر است به دلیل اینکه این کد اخیرا مجدد باز شده است مبحث 4 آن برگزار شده است و متقاضیان به این مبحث به صورت آفلاین با اتصال به اینترنت می توانند دسترسی داشته باشند.

برنامه کلاسی پنل طلایی

این برنامه موقت است و در صورتی رخداد اتفاقات غیر پیش بینی همچون قطعی سرور ، به کاربران اطلاع رسانی میگردد.

راهنمای نصب نرم افزارهای پیش نیاز و نحوه ورود به دوره های غیرحضوری

لینک ورود به جلسات زنده

برای ورود به کلیه جلسات کلاسی که به صورت زنده برگزار می گردد، کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به جلسات زنده، کدملی است. (توجه کنید اگر کدملی شما با 0 شروع میشود نام کاربری و رمز را بدون صفر یا صفرهای ابتدایی وارد کنید.)

پس از اتمام مراحل ثبت نام در سایت و واریز وجه حتما مدارک زیر را به شماره تلگرام 09387375276 ارسال نمایید.

1- تصویر فاکتور ثبت نام 2- ایمیل و نام کاربری 3- شماره تماسی که همیشه در دسترس باشد. 4- تصویر شناسنامه 5- تصویر کارت ملی 6-تصویر مدرک تحصیلی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
16 نقد و بررسی
296 دانش آموز
32 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “پنل طلایی آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری کد 201” دیدگاه خود را می نویسید!