معماران جوان

اخرین به روز رسانی : 1401-08-12

دوره نظارت و اجرا معماری کد 205

25 دانشجو
دوره نظارت و اجرا معماری کد 205

بررسی اجمالی

کد 106 ویژه داوطلبین آزمون طراحی معماری

قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری، راه و روش مخصوصی داره. اینکه بدونید هر کتاب به چه شکلی مطالعه گردد، کدام بندهای مقررات ملی ساختمان مهم است و کدام بندها تعداد سوال بیشتری را در آزمون به خود اختصاص می دهد، همچنین مدت زمان لازم برای تست زنی و افزایش سرعت تست زنی، از جمله نکات از هزاران نکته ای است که می بایست یک داوطلب آزمون نظام مهندسی آگاه باشد.

در دوره های غیرحضوری معماران جوان، اساتید در خدمتتون هستند تا روش ها و متدهای موفقیت در این آزمون ها را در اختیار شما قرار دهند. این پروسه سالهاست که مورد ارزیابی قرار گرفته است و داوطلبی اگر تمام و کمال این روش ها را به کار گیرد می‌تواند به راحتی در آزمون های مربوطه نتیجه بسیار مطلوبی یعنی قبولی در آزمون نظارت و اجرا معماری را کسب نماید.

مدت دوره آمادگی در آزمون نظارت و اجرا معماری، 200 ساعت می باشد. در این پنل علاوه بر 200ساعت آموزش مباحث مقررات ملی، کتاب جوش، کتاب قانون، نشریه 55، آیین نامه 2800،  اساتید با استفاده از دستیار آزمون، فهرست آموزشی، بودجه بندی هر مبحث براساس آزمون های ادوار گذشته و خدمات جانبی دیگر مدیریت تست زنی و تسلط هر چه راحت تر هر مبحث را برای شما فراهم می نمایند.

لازم به ذکر است که برای راحتی هنرجویان عزیز، بعد از برگزاری هر جلسه، در صورت مرور مجدد ، فیلم آن جلسه  بر روی سرور کلاسی در اختیار هنرجویان قرار میگیرد. (این فیلم ها تا آزمون بعدی بر روی سرور قرار خواهد داشت.)

برنامه کلاسی در داخل کانال تلگرام کلاسی تون قرار خواهد گرفت

 

توجه نمایید این دوره پیش مطالعه بوده و زمانی که دوره به حدنصاب رسید طبق سرفصل آموزشی ارائه شده برگزار می گردد.

راهنمای نصب نرم افزارهای پیش نیاز و نحوه ورود به دوره های غیرحضوری

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
15 نقد و بررسی
165 دانش آموز
22 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
1
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
  1. taban darvishi

    عالی هست و یقین به قبولی نظارت و اجرا دارم البته با اول کمک خداوند و استمرار برنامه ریزی و تلاش با هدف بودن

یک بررسی اضافه کنید