معماران جوان

اخرین به روز رسانی : 1401-01-29

دوره طراحی معماری کد 104

(2 رتبه بندی)
21 دانشجو
دوره طراحی معماری کد 104

بررسی اجمالی

پنل مرکز تحقیقات کد 104 ویژه داوطلبین آزمون طراحی معماری

دغدغه داوطلبین آزمون طراحی نظام مهندسی اینه که قبولی در این آزمون امکان ناپذیر است. آزمون طراحی معماری یک آزمون نقشه کشی است براساس نظرات یک طراح سوال در نقش کارفرما. داوطلبین آزمون طراحی معماری باید براساس ضوابط بهترین طراحی را در پاسخ به درخواست های کارفرما ارائه بدهند. یادگیری ضوابط همیشه با توجه به اینکه از منابع نسبتا مشخصی برخوردار است گامی است که اکثریت معماران می توانند به تسلط لازم برسند. اما مهمترین قسمتی که ضعف اکثریت مردودی هاست، عدم آگاهی به دیدگاه مصححین و سلایق آن هاست. در دوره های معماران جوان اصلی ترین بررسی ها و آموزش های آگاه سازی هنرجویان به این مسئله است تا در جلسه آزمون با توجه به این نکات طراحی خود را انجام دهند و بتوانند نتیجه مطلوبی کسب کنند.

پنل نقره‌ای ویژه آمادگی در آزمون طراحی معماری نظام مهندسی شامل سرفصل هایی است که در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

12 ساعت آموزش ضوابط تئوری شامل: ضوابط پارکینگ، راه پله، آسانسور، جک، رمپ، پاسیو، ضوابط مسکونی که هر یک به صورت جزئی آموزش داده می شود.

3 ساعت پروسه حل آزمون: شامل آموزش گام های طراحی تا داوطلب در حوزه آزمون سردرگم نباشد که باید از کدام قسمت شروع به طراحی کند.

1 ساعت مدیریت زمان در آزمون: مهمترین نکته ای که بیشتر داوطلبین آزمون به آن اشاره میکنند اینه که سرعت ترسیم دست پایینی داریم و نمیتوانیم در بازه زمان آزمون کلیه شیت ها را کامل به اتمام برسانیم که معماران جوان با شما تمرین خواهند کرد.

12 ساعت آنالیز آزمون های سالهای گذشته:  از اصلی ترین نکاتی که هر داوطلب در زمان تمرین برای آمادگی در آزمون نظام مهندسی باید به آن توجه کنه اینه که نکات تمامی آزمونهای سالهای گذشته بسیار مهم است و باید به تمام سوالات ادوار گذشته اشرافیت کامل داشته باشد. در دوره تمام آزمون ها ریز به ریز آموزش داده می شود.

24ساعت کرکسیون و بررسی پاسخنامه هنرجویان: اینکه بدونی طرح ها و اتودهایی که ارائه میدی چند درصد به نظر و سلیقه طراحان و مصححین آزمون نزدیک میتونه تو رو در قبولی صدها قدم جلو بیاندازه.

2 ساعت آموزش ستونگذاری و شکست سازه ای: ضعف اکثر داوطلبین سازه و عدم دید اجرایی به نکات سازه ای است که معماران جوان به صورت کاملا حرفه ای  به این قسمت می پردازد.

برگزاری آزمون های شبیه سازی: علاوه بر بررسی آزمون های ادوار گذشته، با ارائه 2 نمونه سوال با دیدگاه های مختلف می تواند تمرین نکاتی باشه که در آزمون های گذشته به آن اشاره نشده و پیش بینی میشه که ممکن است در آزمون های آتی با آن مواجه بشیم.

پشتیبانی خارج از محیط کلاسی: این دوره پشتیبانی ندارد و داوطلبینی که تمایل به اخذ پشتیبانی توسط مشاورین را دارند مبلغ 2.000.000 تومان می بایست به صورت مجزا به حساب مجموعه واریز نمایند. پشتیبانی توسط مدرس  مبلغ 6.000.000 تومان تا روز آزمون می باشد. (قیمت ها به تومان نوشته شده است.)

اعتبار مشاهده فیلم هر جلسه از کلاس به صورت آفلاین: در پنل نقره ای می بایست تمامی هنرجویان در کلیه جلسات حضور مستمر داشته باشند لکن اگر به دلایلی نیاز به مشاهده مجدد فیلم کلاسی بودند می توانند به راحتی با رجوع به سایت معماران جوان به جلسات قبلی دسترسی پیدا کنند. فیلم هر جلسه به مدت یک هفته برای داوطلب قابل دسترسی می باشد.

ارزش دوره چهار میلیون و پانصد هزار تومان است که با توجه به شرایط اقتصادی این شهریه به دو میلیون و دویست هزار تومان پرداخت نقدی کاهش می یابد . داوطلبینی که تمایل به پرداخت اقساط دارند می بایست به شماره تلگرام موسسه 09387375276 پیام دهد و درخواست خود را اعلام نمایند.

شهریه دوره در صورت پرداخت قسطی دو میلیون و پانصد هزار تومان است که شرایط پرداختی آن واریز 50 درصد به صورت نقد و مابقی ارسال چک فرهنگی به آدرس پستی معماران جوان است . تاریخ وصول چک 6 فروردین 1401 می باشد.

توجه نمایید این دوره پیش مطالعه بوده و زمانی که دوره به حدنصاب رسید طبق سرفصل آموزشی ارائه شده برگزار می گردد.

راهنمای نصب نرم افزارهای پیش نیاز و نحوه ورود به دوره های غیرحضوری

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
16 نقد و بررسی
296 دانش آموز
32 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
2
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
2 رتبه بندی
 1. پريسا يزدان پناه

  فعلا منتظر تشكيل كلاسم

  • معماران جوان

   در کانالی کلاستون اعلام شده که تا 15 کلاس اعلام میگردد

   • معماران جوان

    بله کانال کلاسیتون درج شد درسته؟

 2. Firuzeh

  خیلی خوبه فیلم رو تو سایت کد کلاسمون قراردادید ومن دارم میبینم

یک بررسی اضافه کنید